kubuś WATERRr

Dlaczego dzieci powinny pić wodę?

Dzieciaki najchętniej cały czas opychałyby się słodyczami i do tego popijały je ogromną ilością gazowanej coli. Rodzice nie mogą do tego dopuścić, starając się przekonać swoje pociechy chociażby do p czytaj więcej »

adwokaT KRAKóW

O adwokacie

Jeżeli stajemy przed sytuacją, w której potrzebna nam będzie pomoc adwokata to jego wybór musi być rzetelnie przemyślany i poprzedzony uzbieraniem rozmaitych opinii, które pomogą nam w podjęciu dobre czytaj więcej »

pozycjonowanie Warszawa

Tanie reklamowanie stron www

Profesjonalne usługi zawsze trochę kosztują, tym bardziej, jeśli chodzi o usługi reklamowe. Ci, którzy je oferują, wiedzą, że bez nich firmy nie mogłyby funkcjonować, dlatego wykonują dla nich zlecen czytaj więcej »

wycena środka trwałego

Wycena środków trwałych

Wiele firm chce żeby wyliczyć bardzo dokładnie ile są warte ich środki trwałe. Nie ma się, co dziwić skoro trzeba zaciągnąć kredyt to musimy mieć jakieś potwierdzenie tego, co mamy w firmie. Bank nie czytaj więcej »

złącza pomiarowe

Zastosowanie złącz

Wiele osób, które zaczynają budowę domu musi mieć odpowiednio wykonane przyłącza nie tylko wodno kanalizacyjne ale również przyłącza energetyczne. Wśród nich znajdują się złącza pomiarowe, które ofero czytaj więcej »

ŚLIMAK DO WTRYSKARKI

Awaria ślimaka we wtryskarce

Może się zdarzyć tak naprawdę zawsze i wszędzie. Urządzenie, które jest bardzo często eksploatowane ma prawo się zepsuć, ale to nie koniec świata. Naszym zadaniem jest znaleźć firmę, która zaoferuje n czytaj więcej »

środki czystości

Do pokoju

Wyczyszczenie pokoju, w którym przebywamy wymaga zastosowania bardzo dobrej, jakości środków. Mówimy tutaj nie tylko o czyszczeniu podłogi, ale również o meblach. Dzisiaj w sprzedaży są różnego rodzaj czytaj więcej »

pranie dywanów Piaseczno

Jak prać dywany?

Kiedy zabrudzimy dywany zastanawiamy się czy uda się go jeszcze doczyścić? Nie ma się, co dziwić skoro będą to plamy z wina albo czekolady to zadanie nie jest łatwe. Trzeba będzie tak wykonać pranie d czytaj więcej »

skrzynki licznikowe

Obudowy serwerów

Serwery są dzisiaj w każde większej firmie. Jest to miejsce zarządzania wszystkimi danymi firmy, dlatego trzeba się odpowiednio przygotować do jego prowadzenia. To, dlatego warto zainwestować swoje pi czytaj więcej »

woda dla dzieci

Niedoceniana woda

Rodzice bardzo często nie doceniają dobroczynnego wpływu wody na organizmy ich dzieci. Zamiast naturalnej wody podają oni dziecku, od najmłodszych lat słodkie napoje, które tak naprawdę nie pokrywają czytaj więcej »

 

Nietypowe weselne atrakcje

fotobudka katowiceWiększości Narzeczonych marzy się wspaniały ślub i wesele. Częstokroć jednak budżet nie zezwala na spełnienie wszystkich marzeń. Może czasem warto zrezygnować z wymyślnej weselnej atrakcji?

Szukanie oszczędności w weselnym budżecie nie jest łatwe, ale za to jak najbardziej możliwe. Co najważniejsze, obcięcie paru zbędnych wydatków wcale nie powoduje, że impreza może okazać się mniej udana czy nieciekawa. Wiele rzeczy, na które wydaje się spore kwoty wcale bowiem nie zapewnia sukcesu wesela. Poniżej przedstawiamy, więc listę oszczędności, jakie można wprowadzić. Dzięki nim jesteście w stanie obniżyć koszt wesela od 20-60%.

Każdy gość, który zostaje zaproszony wraz z osobą towarzyszącą to kolejny i całkiem niemały wydatek. Toteż urządzenie intymnego wesela – dla 40-50 osób jest świetnym rozwiązaniem dla Par, które nie posiadają nadwyżki pieniędzy. Oczywiście wiele Par marzy, aby lista gości była bardzo długa, jednak czasem lepiej zorganizować mniejsze przyjęcie z klasą, aniżeli wielkie wesele, na którym wielu rzeczy z braku środków może po prostu brakować. Jeśli możecie ograniczcie, więc liczbę gości o około 1/3, dzięki czemu będziecie mogli oszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych. A przecież powiedzmy sobie szczerze, czy potrzebny jest na weselu kuzyn, którego widzieliście raz w życiu.

Warto porównać koszty organizacji wesela w różnych salach weselnych. W większości cena za talerzyk waha się od 150-180zł. W miastach ceny zawsze są wyższe, dlatego warto przeanalizować organizację wesela poza centrum. Czasami wesele kilkanaście kilometrów od centrum pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ ceny w takich miejscach są zazwyczaj dużo niższe. Ale powiedzmy sobie szczerze, na jedzeniu nie powinniśmy radykalnie oszczędzać, gdyż zbyt niska opłata świadczyć może o słabej, jakości serwowanych potraw.

W alkohol weselny najlepiej zaopatrzyć się w hurtowni, w której będzie istniała również możliwość zwrotu nieotwartych butelek. Unikajmy też sal weselnych, które wymagają kupowania alkoholu w barze lub żądają opłacenia niebotycznego korkowego.

dobra fotobudka katowice

Zamiast dużej ilości ciężkich alkoholi, np. wódki czy whisky – można zainwestować pieniądze w rollbar z piwem. Jeśli wesele będzie odbywać się w sezonie letnim, goście z pewnością chętniej sięgną po piwo. Nie warto też kupować zbyt wiele alkoholu na zapas. Ogólnie traktowanie alkoholi, jako fotobudka katowice nie jest w ogóle uzasadnione. Wiele par ciągle przyjmuje przelicznik 0, 5 l wódki na osobę, podczas gdy takie ilości nigdy nie zostaną skonsumowane, nawet jeśli przyjęcie trwa do samego rana. Nie warto też dawać gościom wódki „na pożegnanie”, takiej formy wdzięczności nie wymaga również ani orkiestra, ani obsługa restauracji.